Dr.psych., Prof. Markus Štuks (Marcus Stück) 

Dzimis Vācijā, Leipcigā. Studējis psiholoģiju Leipcigā un Londonā. Jogas, biodejas pasniedzējs un psihoterapeits. Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodeju. 2006. gadā  Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitētā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodejas ietekmē.

Šobrīd ir zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības Akadēmijā (RPIVA) Psiholoģijas maģistratūras nodaļā. Viens no vislabāk novērtētajiem pasniedzējiem studentu vidū.

Leipcigā  dibinājis un vada "Zentrum für Bildungsgesundheit(ZfB – Veselīga izglītības centrs), kurš tika radīts, lai atbalstītu nacionālus un starptautiskus izglītības projektus izglītības nozares situācijas uzlabošanai. Pateicoties M. Štuka projektiem dažādās izglītības programmās skolās un aprūpes centros bērniem un pieaugušajiem, Vācijā tikušas ieviestas un darbojas stresa mazināšanas programmas, kurās izmanto biodeju un jogu (TANZPRO, EMYK, STRAIMY, u.c.), kā arī tiek realizēta Empātijas skola. Par izstrādāto veselības uzturēšanas programmu pedagogiem,  2005.gadā saņēmis Pedagoģijas fonda Cassianeum īpašo balvu.

Ilgus gadus M. Štuks strādājis kopā ar R.Toro veicot  nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Kopš 2008. gada Dr. Markuss Štuks  cilvēkus iepazīstinājis ar biodejas metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs. Kopā ar  Alehandru Villegas izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā www.biodanzaschule-leipzig.de un Latvijā.

Dr. psych. Alehandra Villegasa (Alejandra Villegas)

Dzimusi Argentīnā. 1995.gadā sākusi biodanza studijas Buenosairesā pie Raula Terrena (Raul Terren). Turpinājusi Biodejas pasniegšanas mākslas studijas Itālijā pie Rolando Toro. 2006.gadā Leipcigas Universitātē aizstāvējusi pasaulē pirmo zinātnisko disertāciju par biodejas psiholoģisko iedarbību. Izveidojusi un vada biodejas skolas Granadā (Spānija) un Leipcigā (Vācija) kopā ar Markusu Štuku2009.gadā Rīgā kopā ar Markusu Štuku sāka vadīt pirmo Latvijas biodejas skolotāju apmācības grupu. Apmāca TANZPRO un STRAIMY trenerus daudzās pasaules valstīs.


Mariona Millere (Marion Müller)

Diplomēta sociālā pedagoģe, Montessori pedagogs, pieredzējusi Cienošas komunikācijas trenere, sociālā darbiniece ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem. Realizējusi virkni Cienošas komunikācijas projektu daudzās Vācijas skolās un bērnudārzos. Maršala Rozenberga (Marshal Rosenberg), kas ir Cienošas komunikācijas (nonviolent communication) koncepta autore, skolniece. 2015. gadā Rīgā, kopā ar Markusu Štuku, sāka vadīt pirmo Latvijas Cienošas komunikācijas treneru grupu. Grāmatas "Cienošas komunikācijas aspekti bērnu dārzā" autore.